הטרמולוס | המרמלדה | ואניטי פייר |סטיב אליס

כרטיסים החל מ-145 ₪ בלבד

9 בדצמבר, היכל "מנורה מבטחים"

4 אגדות בערב אחד:

הטרמלוס, המרמלדה, ואניטי פייר וסטיב אליס , 4 אגדות הפופ הבריטיות הגדולות של שנות ה-60 וה-70 יגיעו לישראל להופעה אחת בלבד בערב היסטורי שכולו קלאסיקות ולהיטים ב-9  בדצמבר בהיכל "מנורה מבטחים" והכל בכרטיס אחד בלבד.

בריאן פול והטרמלוס   Brain Pool & The Tremeloes- מהלהקות הבולטות של עולם פופ הבריטי, הוקמה על ידי בריאן פול בתחילת שנות ה- 60, והנפיקה עשרות להיטים ברצף שבלטו במצעדי הפזמונים באנגליה ובישראל כאחד, בניהם:

Silence Is Golden

Suddenly You Love Me

Even The Bad Times Are Good

Helule Helule ועוד....

הטרמולוס, יארחו לערב אחד את להקת המרמלדה Marmalade - הרכב בריטי של סוף שנות השישים שהביצוע שלו ל- Ob-la-di ob-la-da האפיל בכל מצעדי הפזמונים על הביצוע המקורי, של החיפושיות.

Reflections of My Life אחד הלהיטים הגדולים של המרמלדה, הנחשב ל"המנון האהבה של כל הזמנים", יצא בשנת 1969 והיה השיר הראשון של הלהקה שהוציאה חברת התקליטים  Decca. השיר הגיע למקום שלישי במצעד הבריטי, ומקום עשירי בבילבורד האמריקאי והניב מכירות של כ- 2 מליון עותקים.

את הטרמלוס תלווה להקת הוואניטי פייר Vanity Fare שאף היא בלטה מאוד באותם ימים בין להיטי הענק שלהם זכורים לנו:

Early In The Morning

Hitchin' a Ride

ועוד....

ובנוסף -סטיב אליס Steive Ellis סולן להקת The Love Afair

את המופע כולו תפתח להקת "הסיקסטיז", להקת הקאוורים הוותיקה בישראל (34 שנים..) במחווה למיטב המוזיקה משנות השישים. הלהקה מופיעה ברחבי הארץ במועדוני "זאפה" כמו כן מופיעה הלהקה עם תזמורות כמו "התזמורת הקאמרית הישראלית", "סימפונט רעננה" ו"התזמורת הסימפונית של ירושלים".

המופע מונגש .

 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן