בריאן אדמס בישראל | BRYAN ADAMS

 

BRYAN ADAMS

GET UP TOUR!

4 בדצמבר, היכל מנורה מבטחים, תל אביב

6 בדצמבר, פיס ארנה, ירושלים

מופע נוסף לאור הביקוש !

5 בדצמבר , היכל מנורה מבטחים , תל אביב

"Summer of '69", "(Everything I Do) I Do It For You", "Run to You","Heaven", "Here I Am", "Please Forgive Me", "Have You Ever Really Loved A Woman? ", "All For Love " and many more…

מי לא מתרפק על נוסטלגיה? עוצם עיניים וחוזר אחורה בזמן לכמה רגעים? אנחנו שמחים לבשר היום על הגעתו של מי שאחראי לפס הקול של הרבה רגעים מתוקים, אהבות נכזבות, ריקודי סלואו וימים תמימים – האיש שחוקי הטבע לא חלים עליו – בריאן אדמס.

בתחילת דצמבר כשהקיץ כבר הרחק בזיכרון והקור מתחיל לחדור, אין בשורה משמחת יותר ממופע בינלאומי של אחד האמנים האהובים והמצליחים שמגיע אלינו לשני מופעי חורף גדושי להיטים.

ההופעות שלו נחשבות מן הטובות בעולם בזכות הלהקה המשובחת , אינסוף להיטים, והאנרגיה הבלתי נגמרת של הכוכב הנצחי שיודע מה הקהל שלו מבקש, והוא מחזיר באהבה אינסופית. 

לאורך השנים מיגנט קהל עצום ברחבי העולם ובחר את הופעותיו בקפידה כשהוא ממלא היכלי ענק בקהל מעריצים שגרעין מרשים ממנו נמצא גם בישראל. אדמס הטמיע עצמו עם אינסוף להיטיו ברדיו הישראלי וחדר לכל בית בישראל עם שיר הנושא של הסרט עטור השבחים 'רובין הוד' ובכל מסיבה עם ריקוד סלואו צמוד וכמובן בקליפים שזרמו אל ערוצי המוסיקה הראשוניים, בהם הכוכב הקנדי המיס לבבות גם בזכות המראה המדובר שלו.

פרטי העסקה

פרטים נוספים